Trygdeforskningsseminaret 2019

Den 28. og 29. november arrangeres årets Trygdeforskningsseminar i Bergen. Dette er kanskje det viktigste tverrfaglige møtestedet for forskere med interesse for arbeid, velferd og trygd i Norge. Det er også en arena hvor forskere, praktikere og folk i forvaltningen møtes.
Det er fortsatt mulig å sende inn abstract til konferansen fram til 31. oktober, og påmeldingsfristen for konferansen er 7. november.

Påmelding og mer informasjon på seminarets nettside: https://www.trygdeforskningsseminaret.org/

Programmet blir annonsert den 6. november på nettsiden.

Arrangører for årets konferanse er:

  • Regional Kompetansetjeneste for arbeid og psykisk helse i Nordlandssykehuset (hovedarrangør)
  • Helse Bergen (medarrangør)
  • Folkehelseinstituttet (medarrangør)

 

Vi ønsker velkommen til årets konferanse!

  • Arnstein Mykletun
    Forskningsleder
    arnstein.mykletun@uit.no
    91689600
  • Elisabeth Sandtorv
    ph.d. stipendiat
    elisabeth.sandtorv@helse-bergen.no
    99365777
  • Oda Lekve Brandseth
    Prosjektkoordinator
    Oda.Lekve.Brandseth@nordlandssykehuset.no
    91520679
  • Beate Brinchmann
    Leder
    Beate.Brinchmann@nlsh.no
    41461774 | 755 70 530
  • Unni Kolstad
    Rådgiver/koordinator
    Unni.Kolstad@nordlandssykehuset.no
    97898076
  • Stian Molvik
    Rådgiver
    Stian.Molvik@nordlandssykehuset.no
    90108649

Personvern og informasjonskapsler

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på haken, samtykker du i bruken av slike teknologier.

Lukk video